New 19.5V 6.7A 130W DA130PE1-00 Tablet Power AC Charger Compatible Models :
Dell Precision M4400 M4500 JU012 PA-4E Family ADP130DB B Laptop Adapter
Product SKU:
ADP-SZY-441
Category:
Chargers & Adapters,
Dell Chargers,
New Chargers
KSh 4,000.00
CompareNew 19.5V 6.7A 130W DA130PE1-00 Tablet Power AC Charger Compatible Models :